Kto jsme

OK AMBULANCIA je moderné lekárske zariadenie, ktoré plánuje podľa vzoru MOJE AMBULANCE, sesterskej spoločnosti v Českej republike, vybudovanie siete pobočiek praktických lekárov pre dospelých naprieč celou republikou.

Pracujeme v tímoch s výhodou konziliárneho prístupu k liečbe.

Kvalitná starostlivosť, prívetivé prostredie, príjemný personál či moderné vybavenie a výhodné umiestnenie pobočiek. To sú len niektoré dôvody, vďaka ktorým sa na nás obracia stále viac klientov.

Sesterská spoločnosť MOJE AMBULANCE je moderné lekárske zariadenie, ktoré poskytuje služby praktických lekárov pre dospelých naprieč celou Českou republikou. V súčasnosti ponúka 27 pobočiek v 16 mestách. Stará sa o takmer 180 tisíc klientov.

Spoločnosť MOJE AMBULANCE bola založená roku 2007 a odvtedy sa neustále rozrastá a rozširuje svoje služby. MOJE AMBULANCE nie je len praktický lekár pre dospelých, ale aj moderné vybavenie ordinácie, profesionálny personál a prívetivé prostredie čakární. Veľký dôraz kladie na prevenciu a poskytuje rad ďalších služieb navyše. To všetko je zdarma, jej služby sú hradené zo zdravotného poistenia.

REGISTRÁCIA