Ako sa stať naším klientom

1. On-line registrácia

Stačí sa on-line zaregistrovať TU. Následne vás kontaktuje sestrička, ktorá si s vami dohodne termín podpisu dohody o poskytovaní zdravotnej starostlivosti. Podpisom dohody sa stávate klientom OK AMBULANCIA, a. s.

Vyplňte prosím on-line registračný formulár, ktorý je k dispozícii na webových stránkach (TU). Následne vás skontaktuje sestrička, ktorá vás pozve do ambulancie na podpis  dohody o poskytovaní zdravotnej starostlivosti.

2. Registrácia na recepcii

Stačí prísť osobne do našej pobočky a vziať si so sebou občiansky preukaz a preukaz poistenca. Na recepcii vyplní s vami sestrička dohodu o poskytovaní zdravotnej starostlivosti a skontroluje splnenie základných, nižšie uvedených podmienok registrácie.

Podpisom dohody o zdravotnej starostlivosti sa stávate registrovaným klientom spoločnosti OK AMBULANCIA. Súčasťou dohody je taktiež hneď formulár o odstúpení od dohody o poskytovaní zdravotnej starostlivosti a žiadosť o odovzdanie zdravotnej dokumentácie.

Podmienky registrácie do OK AMBULANCIA, a.s.:

  • Dovŕšených 18 rokov a trvalý pobyt na území Slovenskej republiky.

  • Platné plné zdravotné poistenie v SR v niektorej z týchto zdravotných poisťovní - DÔVERA zdravotná poisťovňa, a. s., Union zdravotná poisťovňa, a. s., Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.

  • Aspoň 6 mesiacov trvajúca registrácia u vášho predchádzajúceho praktického lekára. V lehote kratšej než 6 mesiacov nie je možné podľa zákona zmeniť praktického lekára.

  • Všeobecné podmienky pre poskytovanie zdravotnej starostlivosti spoločnosti OK AMBULANCIA nájdete TU.

REGISTRÁCIA